środa, 16 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń klub dwa światy Koncert

red 15 czerwca 2016, aktualizowano: 15 czerwca 2016

Nadzieja polskiego rocka na żywo

Już w piątek w klubie „Dwa Światy” odbędzie się koncert grupy Ted Nemeth. Zespół grywał u boku takich zespołów jak: Pidżama Porno, T.Love Alternative czy Organek. Regularnie pojawia się na antenach rozgłośni radiowych w całym kraju. Przez niektórych coraz częściej nazywany „objawieniem” i „nadzieją” polskiej sceny rockowej.

Ted Nemeth powstał w sierpniu 2010 roku w Łodzi. Jak sami muzycy lubią o sobie mówić: „Muzyka, jaka powstaje wskutek działalności kwartetu, jest z racji instrumentarium - gitarowa, a z racji miejsca - garażowa”. Teksty pisane przez lidera zespołu Patryka Pietrzaka są nieprzeciętne, zmuszające do refleksji, budujące w odbiorcy sprzeczne emocje. Natomiast występy grupy na żywo są niesamowitym przeżyciem dla publiczności. Łodzianie mają na swoim koncie EP-kę oraz debiutancką płytę pt.„Ostatni krzyk mody” wydaną nakładem warszawskiego SP Records (wydawcy m.in. Kultu, Kazika, grupy Happysad czy Strachy na Lachy). Album promują dwa singiel „Retrocukiernia” oraz „Umówiony znak”. Bilety na koncert Ted Nemeth kosztują 13 zł.


Klub „Dwa Światy”, piątek, godzina 20.


Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.