Piątek, 22 lutego 2019

Toruń

Tagi: toruń Hanza Cafe spotkania Przedsiębiorczość Biznes marketing

red 20 czerwca 2016, aktualizowano: 20 czerwca 2016

Z biznesem mi do twarzy

Fot.: Nadesłana

29 czerwca odbędzie się przedostatnie spotkanie w popularnym cyklu spotkań „Z biznesem mi do twarzy”. Gościem Joanny Cieślak-Ospalskiej w ostatnią środę miesiąca będzie Irmina Marcinkiewicz.

Podczas czerwcowego, jedenastego już spotkania z cyklu „Z biznesem mi do twarzy”, współwłaścicielka agencji marketingowej „MSU Publishing” opowie między innymi o tym, jak połączyć marketing z naukami humanistycznymi.


- Jednym z pytań, jakie zadaję bohaterkom spotkań „Z biznesem mi do twarzy”, jest to o ich wykształcenie. Interesuje mnie, w jaki sposób decyzja podjęta w wieku 19 lat dotycząca kierunku studiów wpłynęła na ich życie zawodowe. Na ile studia, które skończyły, pomogły im lub przeszkodziły w rozwijaniu własnych biznesów - mówi Joanna Cieślak-Ospalska, pomysłodawca i organizator cyklu. - A mój najbliższy gość udowodni, że można skończyć studia humanistyczne, a później z powodzeniem rozwijać własną firmę marketingową.

Irmina Marcinkiewicz jest współwłaścicielką MSU Publishing, agencji marketingowej założonej 15 lat temu. I właściwie nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, że firma, która działa w Toruniu, realizuje zlecenia dla kilkudziesięciu największych światowych marek, a jej projekty można zobaczyć w wielu krajach na całym świecie.

Wielką pasją bohaterki czerwcowego spotkania cyklu „Z biznesem mi do twarzy” jest także nauczanie. Irmina Marcinkiewicz jest wykładowcą na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz w Technikum Franciszkańskim. Wykorzystuje zdobyte doświadczenie, aby pokazać młodym ludziom możliwości, jakie otwiera przed nimi świat.

Przedostatnie spotkanie w cyklu, który powstał po to, aby pokazać różne rodzaje kobiecej przedsiębiorczości, odbędzie się w ostatnią środę miesiąca - 29 czerwca o godzinie 18 w kawiarni Hanza Cafe przy ul. Piekary 28. Wstęp na spotkanie z Irminą Marcinkiewicz jest wolny.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.