Piątek, 22 lutego 2019

Tagi: drums fusion informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz informacje otwieracz 2016

red 27 czerwca 2016, aktualizowano: 27 czerwca 2016

[OTWIERACZ 2016] Lato i wakacje możemy uznać za otwarte! [ZDJĘCIA]

Fot.: Tomasz Czachorowski

Bydgoszczanie wakacje rozpoczęli z przytupem. Miłośnicy dobrej zabawy spotkali się w Myślęcinku. Oficjalnie wakacje rozpoczął festiwal „Otwieracz”, będący bydgoskim powitaniem lata. W niedzielę pogoda nie przeszkadzała już organizatorom, więc bydgoszczan w Myślęcinku zjawiło się naprawdę wielu.

Było co podziwiać, na scenie prezentowali się między innymi Patrycja Markowska, Kobranocka, Blackberry Hill i Jimi Birchwood. Bito też rekord Polski w pojawieniu się w jednym miejscu największej liczby brodaczy. Najmłodszym najbardziej spodobał się Color Festival, w czasie którego co jakiś czas w górę wyrzucano kolorowe proszki Holi, barwiące uczestników zabawy.


Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (53) »Dzień wcześniej, po meczu Polska-Szwajcaria, na Starym Rynku odbyła się próba pobicia rekordu gry na największym bębnie świata w ramach festiwalu Drums Fusion.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (77) »Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 27-06-2016 14:55

    Oceniono 1 raz 1 0

    - JAKA KOBRANOCKA???: PRZECIEŻ ODWOŁALI WYSTĘP. CZY PISMAK BYŁ TAM W OGÓLE?

    Odpowiedz