Piątek, 22 lutego 2019

Tagi: informacje wiadomości region wydarzenia bydgoszcz landschaft pchli targ nowy port

1 lipca 2016, aktualizowano: 1 lipca 2016

Starocie, balony, bańki mydlane i inne atrakcje [GDZIE SIĘ BAWIĆ W SOBOTĘ?: PCHLI TARG, OSTROMECKO]

Pchli targ odbywał się m.in. na ul. Gimnazjalnej, niedaleko kawiarni Landschaft. Kolejna edycja imprezy odbędzie się na plaży w Nowym Porcie

Fot.: Filip Kowalkowski

Łukasz Jędrzejczak

Dziś w Bydgoszczy sporo atrakcji dla spragnionych odpoczynku w plenerze. Od południa na plaży miejskiej „Nowy Port” trwać będzie Pchli Targ. O tej samej porze sztukę cyrkową pokażą w pałacu.

Nowy Port, Ostromecko, Bydgoskie Centrum Informacji, Bydgoszcz. Dzisiaj w samo południe startuje kolejna edycja Pchlego Targu. Tym razem targowisko staroci, produktów hand made, modnych gadżetów, książek czy płyt odbędzie się na przytulnej plaży Nowy Port ulokowanej przy ul. Stary Port 15.


Organizatorzy serdecznie zapraszają osoby, które mają ochotę przewietrzyć swoje kolekcje, półki, szafy i pawlacze - formularz zgłoszeniowy dla sprzedawców dostępny jest na stronie www.pchlitarg.bydgoszcz.pl - uwaga, liczba miejsc jest ograniczona. Kupujący wchodzą za darmo. Impreza potrwa do godz. 16.

O tej samej porze, w Ostromecku zacznie się Letnia Akademia Sztuki Cyrkowej Mieczysława Giedrojcia & Mateusza Kiełtyki. Tym razem, dzieci i rodzice będą mogli bawić się bańkami mydlanymi i balonami. Impreza potrwa do godz. 15.

O godz. 12.30 spod Bydgoskiego Centrum Informacji ruszy spacer z przewodnikiem. Trasa przebiegać będzie dookoła Śródmieścia. Udział jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: bci@visitbydgoszcz.pl lub pod numere telefonu 52 3404550 lub osobiście w BCI.

TAM TEŻ BĘDZIE CO ROBIĆ W SOBOTĘ: Dalekie wyprawy i edukacyjne spacery. Zapraszają "Szlak Brdy" i Bydgoskie Centrum Informacji

STUNT GRAND PRIX 2016: Drifty, świece i inne akrobacje na motorze w ten weekend [STUNT GRAND PRIX 2016]


Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.