Piątek, 22 lutego 2019

Dalekie wyprawy i edukacyjne spacery. Zaprasza "Szlak Brdy" i Bydgoskie Centrum Informacji

Fot.: Dariusz Bloch

Najpierw Klub Turystów Pieszych „Wędrownik” RO PTTK „Szlak Brdy” zaprasza wszystkich nad Zatokę Gdańską. W programie: zwiedzanie gdańskiej starówki, molo w Brzeźnie, plażowanie z przejściem pieszym z Brzeźna do Sopotu brzegiem Zatoki Gdańskiej.

Sobota, godz. 6.50, parking przy „Tesco”, godz. 12.30, róg Batorego i Niedźwiedziej.


Dojazd nad Wybrzeże zaplanowany jest autokarem. Zbiórka o godz. 6.50 przy markecie „Tesco”. Odjazd o godz. 7. Koszt to około 70 zł (uzależniony od liczby chętnych), zadatek - 40 zł. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje i zapisy u organizatorów - Bartosz Masiełajć (tel. 664 634 449 i Karoliny Danielczyk (tel. 663 515 577).

Dla miłośników podróży nie tak dalekich mamy coś od Bydgoskiego Centrum Informacji. Od 4 czerwca trwają spacery dla rodzin po najbardziej atrakcyjnych zakątkach Bydgoszczy. Czas trwania spaceru to 1,5 godziny.

Koszt to 5 zł na osobę. Grupa może liczyć maksymalnie 30 osób. Obowiązują zapisy: bci@visitbydgoszcz.pl, telefonicznie: 52 340 45 50 lub osobiście w siedzibie Bydgoskiego Centrum Informacji.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.