Piątek, 22 lutego 2019

Boski weekend z muzyką i edukacją. Boski Fest tym razem w Stanicy Wodnej w Janowie

Fot.: archiwum organizatora

opr. Łukasz Jędrzejczak

Reggae, techno, rock, drum’n’bass czy jungle - na tym festiwalu znajdziecie wiele świetnych brzmień w wersji koncertowej. Nie ma tu gwiazd, ale jest za to dużo luzu i spontaniczności.

Ten festiwal, podobnie jak Muszla Fest czy odbywający się w Chmielnikach metalowy Śliwka Fest zadomowił się na dobre na mapie letnich imprez plenerowych z muzyką w roli głównej.


Boski Fest dotychczas odbywał w malowniczym zakątku nad Brdą niedaleko ul. Przemysłowej. W tym roku impreza, która stawia na równi muzykę, edukację i lifestyle, przenosi się do Stanicy Wodnej w Janowie.

Tam, w okolicach Brdyujścia przez trzy dni odbywać się będą warsztaty, panele dyskusyjne, koncerty i DJ sety. Muzyka grać będzie 8 i 9 lipca. Zagrają reprezentanci lokalnej (i nie tylko) sceny alternatywnej: Illegal Boys, Jafia, Tata Kres z zespołem czy Zielony Bus Band. Za laptopami, gramofonami i sekwencerami staną didżeje i producenci: Chmara, DNS, Loffciamcore, Raa Step Soundsystem, Paszczak czy Piko.

Gratką będą warsztaty (potrwają w sobotę i niedzielę). Dowiemy się na nich jak budować domek z tego, co znajdziemy w lesie, jak zrobić przegląd roweru, jak tańczyć Capoeirę czy zrobić film poklatkowy. Gośćmi paneli będą aktywiści, ludzie z branży NGO i animatorzy kulturalni.

Bilety:


Wstęp na jeden dzień festiwalu wynosi 35 zł. Karnet w cenie 50 zł.


Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.