środa, 16 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń pub pamela muzyka koncert

red 8 lipca 2016, aktualizowano: 8 lipca 2016

Punk rock w pubie „Pamela”

Fot.: Nadesłana

W poniedziałek w Toruniu w pubie "Pamela" koncert zespołów Absurd oraz Guitar Gangsters.

Guitar Gangsters gra melodyjnego punk rocka. Grupa powstała prawie trzy dekady temu w Wielkiej Brytanii. Do tej pory wydali siedem albumów studyjnych, a także dwie płyty koncertowe. Guitar Gangsters regularnie koncertuje nie tylko w Europie, ale również poza jej granicami. Mimo upływu lat jego charakterystyczne brzmienie nie straciło nic ze swojej pierwotnej siły. Aktualnie muzycy pracują nad materiałem na kolejną płytę. W Toruniu będzie więc okazja, aby wysłuchać premierowych utworów.


Drugi zespół, który pojawi się w poniedziałek na scenie pubu „Pamela” jest doskonale znany miłośnikom lokalnej sceny. Grupa Absurd porusza się w klimatach alternatywnego rocka. Pomimo młodego wieku mogą pochwalić się długą listą sukcesów. W 2008 roku zdobyli Grand Prix w XVII Konfrontacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu. W tym samym roku zostali uhonorowani nominacją w plebiscycie Toruńskie Gwiazdy w kategorii Nadzieja Roku.

Wstęp na poniedziałkowe wydarzenia w Hard Rock Pubie „Pamela”, który mieści się przy ul. Legionów 36, jest wolny. Początek o godz. 19.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.