Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Znamy już datę bydgoskiego koncertu Behemoth. Zespół zagra w hali Artego Arena [WIDEO]

Fot.: archiwum organizatora

Budząca niemałe kontrowersje black metalowo-death metalowa formacja Behemoth, której przewodzi Nergal, zagra w Bydgoszczy. Znana już jest data koncertu i ruszyła sprzedaż biletów.

Zespół zagra 6 października w hali Artego Arena. Bydgoski koncert Behemotha odbywa się w ramach trasy "Rzeczpospolita Niewierna", która odbywać się będzie w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku.


Black metalowo-death metalową formację supportować będzie szwajcarski Bolzer i polska formacja inspirująca się muzyką cerkiewną o nazwie Batushka.

Behemoth będzie promował swoją ostatnią płytę zatytułowaną "The Satanist"."Po 2 latach przerwy wracamy na deski polskich klubów, żeby zamknąć cykl koncertowy promujący album "The Satanist". Na październikowych koncertach będziemy grali całą płytę od początku do końca, co jest pierwszym tego typu eksperymentem w naszej ponad dwudziestoletniej historii! Behemoth jest w absolutnie życiowej formie i damy temu dowód już za kilka miesięcy! Do zobaczenia!" - czytamy w zapowiedzi koncertu.

Bilety w cenie 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu) nabywać można na stronie ticketpro.pl oraz w klubie Kuźnia.