Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Tagi: amy zielone arkady wiadomości region wydarzenia bydgoszcz kino film

red 21 lipca 2016, aktualizowano: 21 lipca 2016

Zielone Arkady zapraszają na seans. Poznaj kulisy sławy Amy Winehouse [WIDEO]

Fot.: MATERIAŁY PROMOCYJNE

Plażowe leżaki, ogromny ekran oraz dziesięć filmowych bestsellerów. Zielone Arkady przygotowały wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich pasjonatów kina.

Piątek, godz. 22, Zielone Arkady (ul. Wojska Polskiego 1).


Od 24 czerwca, w każdy kolejny piątek, można wziąć udział w wieczornych seansach pod niebem pełnym gwiazd. Na wielkim ekranie Zielonych Arkad goszczą znani polscy i zagraniczni aktorzy.Letnie kino czynne będzie do 26 sierpnia. W najbliższy piątek wyświetlony zostanie film dokumentalny o losach zmarłej w 2011 roku w Londynie wokalistki i gwiazdy estrady Amy Winehouse.

Asif Kapadia, reżyser dokumentu „Amy”, przedstawia historię artystki przez pryzmat zawartych w filmie materiałów archiwalnych oraz wypowiedzi tzw. gadających głów. Reżyser przedstawia postaci ojca Amy, jej chłopaka oraz pokazuje brutalne oblicze show-biznesu.

Początek seansu o godz. 22. Kolejny seans zaplanowano na kolejny piątek. Za tydzień zobaczymy pierwszą część przygód magików, którzy parają sie spektakularnymi kradzieżami. Pokaz „Iluzjonisty” już 29 lipca. Wstęp na senase letniego kina jest darmowy.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.