Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Wyginaj śmiało ciało. Potem gotuj z Agatą. Niedzielny poranek spędź pod gołym niebem

Fot.: Dariusz Bloch

Joga to sztuka, która pomaga nam się rozluźnić i złapać równowagę. Coraz więcej osób przekonuje się, że w dzisiejszych, pełnych stresu, czasach, to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu.

Park im. J. Kochanowskiego, Plaża miejska Nowy Port. Najpierw coś dla ducha (i ciała), a potem już głównie dla ciała - takich atrakcji mogą spodziewać się ci, którzy postanowią wstać w niedzielę rano trochę wcześniej i ruszyć w miasto - najpierw do parku Kochanowskiego, a później na ul. Stary Port.


O godz. 10.30 zacznie się Letnia Akademia Ruchu - tym razem w klimatach dalekowschodnich. Będzie można zapoznać się z trzema różnymi metodami jogi, które znacząco różnią się od siebie. To wszystko na jednym spotkaniu w trzech blokach tematycznych, każdy po 30-45 minut. Pierwsza metoda to hatha joga wg B.K.S Iyengara, w której precyzyjnie ustawia się ciało.

Druga, nazywana kundalini yoga, jest uważana za idealną jogę na pełne stresu i napięć życie codzienne. Trzecia szkoła to, najbardziej popularna, ashtanga joga, w której nacisk kładzie się na synchronizację oddechu z pracą ciała.

Amatorzy jogi, którzy zgłodnieją, o godz. 12 mogą się wybrać na drugie śniadanie z Kuchnią Agaty.

Blogerka specjalizująca się w kulinariach pokaże, jak je przepisy smakują w realu. Wstęp na imprezę wolny.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 24-07-2016 14:16

    Brak ocen 0 0

    - znawca: a 500plus jak w banku /szwajcarskim/

    Odpowiedz