Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Tagi: informacje wiadomości lpm 2016

red 26 lipca 2016, aktualizowano: 26 lipca 2016

Akustycznie albo z maszyny i płyty. W piątek impreza w ramach LPM 2016

Fot.: archiwum organizatora

Letnie Pranie Mózgu to wakacyjny cykl klubowych imprez dla bydgoszczan. W piątek od godz. 22 grać będą didżeje oraz zespoły z Polski, dla których pasją jest granie muzyki tanecznej i eksperymentalnej.

Druga odsłona letniego cyklu klubowych zabaw w Mózgu tym razem pod znakiem przewrotnych eksperymentów na muzyce elektronicznej. Zadba o to m.in. tercet 3Kings z Krakowa. Jest to zespół, który promuje w Europie zupełnie nowy styl akustycznego wykonywania muzyki drum’n bass, disco i house. Powstał w 2015 roku z inicjatywy Jakuba Tybulczuka. Występuje w składzie: Sławomir Pezda - saksofon tenorowy, Jakub Tybulczuk - saksofon barytonowy, Maksymilian Olszewski - perkusja. Zespół wykonuje tylko autorskie utwory inspirowane współczesną muzyką klubową z elementami improwizowanymi, dzięki czemu utwory nigdy nie są takie same.
Oprócz 3Kings na scenie Mózgu zagoszczą Cyryl z Warszawy, Freeze z Bydgoszczy oraz Ola Teks - członkini warszawskiego Move Move kolektywu.

Cyryl to zapalony DJ i fan gramofonowych krążków. Freeze specjalizuje się w graniu muzyki techno na sekwencerach, syntezatorach czy efektach. Artysta raczej unika laptopów.

Ola Teks jest jedną z inicjatorek cyklu Move Mózg w warszawskiej filii klubu.


Za ile wstęp?


Wstęp na Letnie Pranie Mózgu w cenie 15 zł. Bilety dostępne w klubie.