Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Toruń

Tagi: toruń Dwór Artusa film kino muzyka Koncert

red 27 lipca 2016, aktualizowano: 27 lipca 2016

Znamy te utwory z filmów i seriali

W toruńskim Dworze Artusa już w piątek rozpoczyna się cykl koncertów, podczas których zaprezentowane zostaną znane i mniej znane muzyczno-filmowe hity.

Na repertuar złożą się poruszające utwory m.in. z filmów „Gra o tron”, „Anioły i demony, „Dobry, zły i brzydki, „Władca pierścieni, „Różyczka”, a także motywy filmowe nieznane szerszej publiczności, pochodzące z takich filmów jak „Wielkie piękno”, „Makrokosmos - Podniebny taniec” czy „Nie boję się”.


To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby na żywo, w kameralnych aranżacjach posłuchać dokonań Johna Williamsa, Hansa Zimmera, Ennio Morricone, Howarda Shore’a, Michała Lorenca, a także Trevora Jonesa i Bruno Coulaisa.

Wykonania wielkich filmowych tematów podjął się Kwartet Infinito (na zdjęciu), tworzony przez absolwentki Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu oraz Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Bydgoszczy. Bilety na koncerty w Sali Wielkiej Dworu Artusa kosztują 10 i 15 złotych.

Dwór Artusa, piątek, godzina 20, sobota, godzina 13.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.