środa, 20 lutego 2019

Tagi: INFORMACJE WEEKEND JEST IMPREZA WIADOMOŚCI WYDARZENIA BYDGOSZCZ

red 4 sierpnia 2016, aktualizowano: 4 sierpnia 2016

Weekend pełen rekreacji. Atrakcje pod gołym niebem dla małych i dużych w całym mieście [INFORMATOR]

Fot.: Jarosław Pruss

Na początek coś dla miłośników informatyki, programowania, Internetu i nowych technologii. Organizatorzy imprezy w Towarzyska Kafe zapraszają bydgoskich programistów (zarówno wyjadaczy, jak i juniorów ) na wieczorne spotkanie poświęcone programowaniu w języku Java.

Czwartek, godz. 18, Towarzyska Kafe, ul. Poznańska 12, sobota, godz. 9, Stare Planty nad Kanałem Bydgoskim, niedziela, godz. 12, Myślęcinek.


Na spotkaniu prowadzący opowie o tym, jak tworzyć dobrej jakości i łatwy w utrzymaniu kod, bazując na własnych doświadczeniach z tworzenia z projektu „Od zera do 1 mln linii kodu”, który miał okazję prowadzić.

W sobotę nad Kanałem Bydgoskim odbędą się bezpłatne i cykliczne biegi Parkrun Bydgoszcz na 5 km z pomiarem czasu. Rywalizacja rozpocznie się - jak w każdą sobotę - o godzinie 9.00. Bieg jest darmowy, a trasa wytyczona została przez Park nad Starym Kanałem Bydgoskim.

Koniec weekendu warto spędzić w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Tam, 7 sierpnia o godz. 12.00, zacznie się Zumba Fitness na Różopolu. Zajęcia poprowadzi instruktorka Monika Żakowska.