Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Atrakcje w Myślęcinku. Najpierw wirtualne wieloryby, potem trening zumby

Fot.: Tomasz Czachorowski

Weekend w Myślęcinku to przede wszystkim super atrakcje dla dzieciaków i sportowców-amatorów. W sobotę od godz. 10 będzie można stanąć oko w oko w wielorybem. W niedzielę coś dla fanów zumby i nordic walking.

Spotkanie z wielorybem to wirtualna podróż do podwodnego świata. W sobotę w godzinach od 10 do 19 będzie można przeżyć niesamowitą wirtualną podróż na dno oceanu za sprawą specjalnych okularów.


Aby tego dokonać, należy wejść na teren zoo w Myślęcinku. Na dzieci czeka także wyprawa do bardzo kolorowego podwodnego świata pełnego bajkowych rybek.

Atrakcja ta kosztuje pięć złotych i skorzystać z niej może każdy chętny.

W niedzielę w Myślęcinku dwa ciekawe wydarzenia. O godz. 12 darmowy trening zumby na Różopolu, a o godz. 17 w okolicy pętli tramwajowej spotkają się miłośnicy Nordic Walking. Wstęp wolny, obowiązują zapisy pod numerem tel. 661 933 224.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 06-08-2016 15:34

    Brak ocen 0 0

    - ogarnięty: Zamieniono Ogród Fauny i Flory w ZOO dla spełnienia czyiś chorych ambicji czy porytej fantazji? Kiedyś Myslecinek był dla wszystkich teraz na siłę ktoś jak za komuny usilnie próbuje organizować bydgoszczanom wypoczynek. Może by tak wypuścić tygrysa na Jezuickiej na łowy. czego oczekiwać od prezesa jak On ... jeszcze mu si coś znowu zawali.

    Odpowiedz