środa, 20 lutego 2019

Kultura

Tagi: film cinema city kino barbie toruń dla dzieci Jest Impreza!

10 sierpnia 2016, aktualizowano: 10 sierpnia 2016

Nie tylko piękna Barbie w kosmosie

Paulina Błaszkiewicz

Cinema City, od piątku, różne godziny.

Piękna Barbie tym razem da się poznać widzom w roli kosmicznej księżniczki latającej w kosmosie na magicznej deskorolce. W podróży przez przestworza towarzyszy jej ukochane zwierzątko, oddany, wierny przyjaciel Pupcorn. Pewnego dnia zmienia się wszystko.


Migoczące na niebie gwiazdy przygasają i spowalniają swój podniebny taniec. Uratowanie kosmosu to zadanie idealne dla pięknej księżniczki Barbie. Na tajemniczej planecie dołącza do grupy ratującej gwiazdy. Poznaje tam wielu nowych, wspaniałych przyjaciół, którzy wspólnie próbują ocalić galaktykę. Wkrótce Barbie odkrywa w sobie niezwykłą siłę - wie, że jeśli tylko będzie słuchać swego serca, z pomocą przyjaciół, może stanąć na czele wszechświata.

Film „Barbie: Gwiezdna przygoda” to jedna z kinowych propozycji na ten weekend. Film na pewno zadowoli dziewczynki i fanki najsłynniejszej lalki na świecie. Dodajmy, że w repertuarze na piątek, sobotę i niedzielę można znaleźć również takie filmy jak m.in. „Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie”, „Gdzie jest Dory?”, „Alicja po drugiej stronie lustra”, „Mój przyjaciel smok”, czy „Szajbus i pingwiny”.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.