Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Tagi: informacje wiadomości różopole myślęcinek lpkiw

red 25 sierpnia 2016

Przypominamy! Kobranocka, Hyży, Dąbrowska i atrakcje w Myślęcinku

Fot.: Grzegorz Olkowski

Muzycznymi gwiazdami tegorocznego Pożegnania Lata będą Kobranocka (wystąpi po godz. 14), Ania Dąbrowska (ok. 18.00) oraz Grzegorz Hyży (ok. 20.00).

Niedziela do godz. 14 - Pożegnanie Lata oraz Babie Lato w Myślęcinku, wstęp wolny.


Impreza połączona będzie z Babim Latem, czyli Festiwalem Aktywności Kobiet. Dzięki temu w niedzielę od godz. 14 na polanie Różopole będzie moc atrakcji dla każdego. Panie mogą skorzystać z rozmaitych warsztatów, zobaczyć pokazy czy skorzystać ze stref związanych m.in. z urodą, zdrowiem i rozwojem.

PRZECZYTAJ: Przypominamy! W Myślęcinku jednego dnia odbędą się dwie imprezy na koniec lata

Nie tylko na kobiety czekać będą stoiska stowarzyszeń i organizacji, które będą udzielać porad i informacji. Będzie także okazja, by postrzelać z łuków (klasycznych i bloczkowych) i broni pneumatycznej (karabinów i pistoletów), a także procy gumowej i rzucić oszczepem.

Zrelaksować będzie się można przy stoisku Lovendy Kujawskiej - ułożyć bukieciki z kwiatów, a przy okazji poznać właściwości tej rośliny.

Będą też masaże lecznicze, konkursy z nagrodami, a nawet możliwość wcielenia się w wojowników sumo, którzy będą musieli minąć się na środku kładki, co wcale nie będzie prostym, ale za to zabawnym zadaniem.