Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Rockowe riffy i hity zachęcą do wysiłku. Rock'N'Run w Myślęcinku w niedzielę!

Fot.: Nadesłane

Łukasz Jędrzejczak

To już trzeci raz, kiedy ulicami Bydgoszczy pobiegną uczestnicy półmaratonu „Rock’N’Run”. Tym razem impreza zmienia miejsce. Będzie też więcej atrakcji. A co na finał? Zagra gwiazda.

Przebięgnięcie ponad 21 km to nie lada wysiłek. Może być to jednak łatwiejsze, kiedy w tle gra rockowa muzyka. W tym roku podczas „Rock’N’Run” usłyszymy hity klasyków w wykonaniu bydgoskich (i nie tylko) coverbandów.

Polonia Bydgoszcz - Strażak/Wda II Przechowo (Świecie)


Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (23) »
Weekend w Bydgoszczy - gdzie się bawić?Thrashmetalowcy z Deathinition grać będą najlepsze kawałki Slayera, Heavy Metal Way zagra ciężkie kompozycje legendarnego Black Sabbath, a Locömotïve przypomni, jak brzmiał Motörhead. Gwiazdą, która zagra na zakończenie biegu będzie legenda polskiego metalu - Acid Drinkers.

PRZECZYTAJ: Rock'N'Run po raz czwarty w Bydgoszczy. Biegacze pobiegną w Myślęcinku. Zagra gwiazda metaluNowością będzie fakt, że „kwasożłopy” zagrają na Różopolu w Myślęcinku. Tam też odbywać się będzie półmaraton.

Oprócz nieco ponad 21-kilometrowego biegu organizatorzy wymyślili mini bieg „Rockowa Pętla” na dystansie 5,25 km.

Pakiety startowe odbierać można dzisiaj w sklepie Decathlon przy ul. Rejewskiego 5a do godz. 16 oraz jutro na starcie biegu do godz. 11.30. Udział w półmaratonie „Rockowej Pętli” wynosi 100 zł. Więcej na www.rocknrun.pl.

Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy.