Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Tagi: informacje TeH2O

JT 9 września 2016

TeH2O: w piątek finał gry, w sobotę odsłonięcie muralu

Fot.: Tomasz Czachorowski

Jeszcze dziś ostatnia szansa, by skompletować wszystkie elementy układanki w grze miejskiej „TeHO Legendarnie”, która pozwala lepiej poznać miejsca związane ze Szlakiem TeH2O i historią Bydgoszczy.

Należy zgłosić się do biblioteki przy Starym Rynku 24, by za darmo założyć kartę PROKULTURA, która upoważnia do gry oraz korzystania ze zniżek (jeszcze dziś). W godz. 12-16 należy odwiedzić: Muzeum Kanału Bydgoskiego, Muzeum Okręgowe Exploseum, Warzelnię, Muzeum Fotografii, barkę Lemara i wspomnianą bibliotekę.


W każdym z tych miejsc są do rozwiązania zagadki na temat legend bydgoskich i elementy układanki. Tylko osoby, które zbiorą wszystkie elementy, przechodzą do dzisiejszego finału na barce Lemara (na najlepszych czekają nagrody).

Przy okazji spacerów po mieście warto wybrać się na ul. Toruńską 86, gdzie powstaje nowy mural w ramach akcji „Bydgoszcz wciąga legendarnie”. Uroczyste odsłonięcie muralu już jutro! Jutro także festiwal TehoFest.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.