środa, 20 lutego 2019

Dzieci i rodzice - Zygzak powraca, mamy zaproszenia do wygrania!

Zygzak to nie tylko oglądanie polskich bajek, ale także pogadanki z ciocią Dominiką oraz wspólnie spędzony czas rodziców i dzieci - na wesoło!

Fot.: Archiwum Pałacu Młodzieży

Justyna Tota

Po wakacyjnej przerwie powraca Zygzak z Waszymi ulubionymi bajkowymi bohaterami, zabawą w teatr, tańcami i konkursami. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia.

Czas rozpocząć piąty sezon Zygzaka, czyli Zabawowego Klubu Filmowego Malucha, odbywającego się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca w kinowej sali bydgoskiego Pałacu Młodzieży, specjalnie dla dzieci wieku od 2 do 8 lat oraz ich opiekunów.


- Zapraszamy wszystkie dzieciaki, które stęskniły się już za Bolkiem i Lolkiem, Reksiem oraz przygodami Pampaliniego - mówi prowadząca spotkania Dominika Kosińska, która stara się spełniać specjalne zamówienia Zygzakowiczów, którzy mają już swych ulubionych bohaterów polskich bajek animowanych, jakie na są wyświetlane na Zygzaku.

Oprócz polskich bajek, stałym punktem są pogadanki z ciocią Dominiką (będą na pewno wspominki z wakacji) oraz wspólne zabawy dzieci i rodziców.

- Tym razem będziemy bawić się w teatr. Podzielimy się na cztery grupy i będziemy odgrywać z podziałem na role bajkę o Czerwonym Kapturku - zapowiada ciocia Dominika, która w teatralne przedsięwzięcie zamierza jak zwykle włączyć też rodziców i dziadków przybyłych z dziećmi. Oczywiście nie zabraknie tańców wygibańców oraz konkursów! Początek w niedzielę o 11.00. Dzieci wstęp wolny, dorośli 10 zł.

Wygraj zaproszenie
Trzy pierwsze osoby, które napiszą dziś maila na j.tota@express.bydgoski.pl z hasłem „Zygzak”, otrzymają podwójne zaproszenie dla opiekunów, dzieci wstęp wolny

25.09. (ndz.) godz. 11 - Zygzaka, czyli Zabawowy Klub Filmowy Malucha, sala kinowa Pałacu Młodzieży (ul. Jagiellońska 27), dzieci wstęp wolny, dorośli 10 zł

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.