Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Kultura

Tagi: Ośrodek Chopinowski w Szafarni teatr kabaret Rozrywka

red 28 września 2016, aktualizowano: 28 września 2016

Rasputin czyli romans po rosyjsku - spektakl dla dorosłych

Fot.: Archiwum teatru

Na scenie w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni miłośnicy teatru będą mogli zobaczyć w niedzielę spektakl kabaretowy dla dorosłych Teatru AFISZ zatytułowany „Rasputin czyli romans po rosyjsku”.

Według zapewnień twórców spektakl ten to: „osobista spowiedź największego skandalisty wśród rosyjskich Don Juanów, pełna frywolnych, a może nawet pikantnych szczegółów, absolutnych tajemnic alkowy. Tajemnic, których byśmy nigdy nie poznali, gdyby nie podsłuchane zwierzenia Rasputina. Tajemnic, które często bawią, ale lepiej ich dzieciom nie zdradzać. Tajemnic, które mogłyby czasem przestraszyć, o ile nie są wyssane z palca. Jak to w kabarecie. A wszystko okraszone rosyjskimi romansami w wykonaniu prawdziwych mistrzów tego gatunku”. Scenariuszem i reżyserią spektaklu zajął się Jacek Pietruski, a opracowaniem muzycznym Michał Hajduczenia.


AFISZ jest teatrem impresaryjnym, nastawionym na rozrywkę. Realizuje projekty, które w założeniu są dla widza łatwe, lekkie i przyjemne. Bilety w cenie 15/20 zł można zarezerwować na stronie http://www.teatrafisz.pl/ lub telefonicznie: 56 690 43 47.

Ośrodek Chopinowski w Szafarni, niedziela godz. 17

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

  1. 02-10-2016 20:50

    Brak ocen 0 0

    - zdziwiony : a nałoznice gdzie ?? nie było chętnych ???

    Odpowiedz