Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Kultura

Tagi: toruń Klub NRD koncert piosenka

red 3 października 2016, aktualizowano: 3 października 2016

Od Torunia rozpoczyna ogólnopolską trasę koncertową

Fot.: Facebook

Wymyślaczka piosenek, co wiją się melodią i tekstem. Przebija się przez rzeczywistość, choć czasem traci ostrość. Marzy o pudełku od zapałek z widokiem na kawałek chmur o zapachu ziemi - tak sama o sobie pisze Magda Grabowska-Wacławek, ukrywająca się pod pseudonimem Bovska.

Młoda artystka pojawi się w Toruniu po raz pierwszy. Nasze miasto jest też pierwszym miastem, które odwiedzi w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej promującej jej debiutancką płytę pt. „Kaktus”. Taki sam tytuł nosi też jej pierwsza piosenka, która stała się motywem przewodnim czołówki nowego serialu TVN „Druga Szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.


Warto podkreślić, że pierwszy nakład debiutanckiej płyty Bovskiej wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w internecie. Dotychczas odtworzono je ponad sześć milionów razy!

Klub NRD, Browarna 6, czwartek, 6 października

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.