Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Kultura

Tagi: toruń Dwór Artusa wystawa fotografia BZ WBK Press Foto

red 4 października 2016, aktualizowano: 4 października 2016

Zdjęcia najlepszych polskich fotoreporterów w Dworze Artusa

Fot.: Tymon Markowski

W piątek 7 padziernika o godz. 18.30 w Centrum Kultury Dwór Artusa odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć laureatów 12. edycji konkursu fotografii prasowej BZ WBK Press Foto.

W gronie tegorocznych laureatów znalazł się również fotoreporter z naszego regionu Tymon Markowski, dwukrotnie nagrodzony w tej edycji konkursu. Prezentowane zdjęcie bydgoskiego laureata zostało nagrodzone I miejscem w kategorii Kultura i sztuka. Przedstawia ono dzieci z Zespołu Tanecznego Krasnale, przygotowujące się do występu podczas konkursu w bydgoskim Pałacu Młodzieży.


Tegoroczna wystawa BZ WBK Press Foto to 156 zdjęć prezentujących najważniejsze wydarzenia z Polski i świata 2015 roku. Jest wśród nich konflikt na Ukrainie, wybory prezydenckie czy kryzys migracyjny. Pomiędzy polityką a światowym kryzysem są również wzruszające chwile, których na pewno nie zapomną uwiecznieni na zdjęciach bohaterowie.

Dwór Artusa, wystawa czynna od 7 do 30 października, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 oraz podczas imprez. Wstęp wolny.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.