środa, 16 stycznia 2019

Kultura

Tagi: toruń CKK Jordanki De Mono koncert

red 13 października 2016, aktualizowano: 13 października 2016

De Mono z orkiestrą symfoniczną na Jordankach

De Mono gra na scenie niezmiennie od 27 lat. Takie utwory, jak „Statki na niebie”, „Kochać inaczej”, „Ostatni pocałunek” czy „Póki na to czas”, zna i śpiewa cała Polska. Zespół ma na swoim koncie 11 płyt i wiele nagród.

Połączenie muzyki popularnej z brzmieniem orkiestry symfonicznej może dawać niesamowity efekt! Tak też będzie niewątpliwie podczas piątkowego koncertu De Mono Symfonicznie w sali na Jordankach. Niezrównany aranżer i interpretator Jacek Piskorz po raz kolejny udowodni, jak znakomicie można opracować lubiane i popularne utwory. I mimo że gwiazdami na tym koncercie będą muzycy zespołu De Mono z charyzmatycznym wokalem Andrzeja Krzywego na czele, to na plan pierwszy często wysuwa się właśnie orkiestra i jej symfoniczna odsłona.


Będzie można usłyszeć dobrze znane „Statki na niebie”, „Moje miasto nocą” czy „Znów jesteś ze mną” w wersjach, które przeniosą nas w inny wymiar i klimat muzyki tego zespołu. Nie zabraknie tu wielu ciekawych brzmień, a teksty piosenek poruszą jak zawsze. To będzie coś zupełnie nowego, czego w Toruniu jeszcze nie było!

CKK Jordanki, piątek, godz. 19

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.