środa, 16 stycznia 2019

Kultura

Tagi: toruń Dwór Artusa książka kryminał spotkania autorskie

red 27 października 2016, aktualizowano: 27 października 2016

Spotkanie autorskie - dla fanów dobrego kryminału

Fot.: Materiały Dworu Artusa

Sobotnie popołudnie w Dworze Artusa to nie lada gratka dla fanów dobrego kryminału. Z publicznością spotka się Zygmunt Miłoszewski - autor trzech kryminałów, których bohaterem jest słynny prokurator Teodor Szacki.

Pisarz opowie o swoich kryminalnych bestsellerach, nie tylko tych książkowych, które odniosły niemały sukces w kraju i za granicą, lecz także o serialu kryminalnym Prokurator, do którego scenariusz napisał razem ze swoim bratem.


Spotkanie autorskie z Zygmuntem Miłoszewskim stanowi doskonałą propozycję, nie tylko dla czytelników i pasjonatów, lecz i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kryminałem lub szukają inspiracji literackich. Dla miłośników Szackiego to również idealny moment na to, by dowiedzieć się, co w przyszłości czeka słynnego polskiego prokuratora, czy nadal będzie poświęcał się w pełni wykonywanej profesji, czy może całkowicie zmieni branżę.

Dwór Artusa, sobota, godz. 18

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.