środa, 20 lutego 2019

Tagi: Bydgoszcz Ostromecko pałac nowy w ostromecku Akademia w Pałacu Akademia dzieciom koncert rozmowy

jt 29 października 2016, aktualizowano: 29 października 2016

Akademia w Pałacu dla dzieci i dorosłych

Fot.: Tomasz Czachorowski

Zespół Pałacowo-Parkowy w Ostromecku zaprasza w niedzielę potrójnie - najpierw najmłodszych na muzyczną spotkanie, a potem dorosłych na koncert oraz spotkanie z cyklu Ostromeckie rozmowy na ważne tematy.

W ramach cyklu Akademia dzieciom najmłodsi w niedzielne południe są zaproszeni do Pałacu Nowego w Ostromecku na muzyczną audycję pt. „Lato już za nami”. Dzieci zostaną zaangażowane do wspólnej, umuzykalniającej je zabawy, podczas której poznają dzieła słynnych kompozytorów, a także budowę instrumentów muzycznych. Wstęp wolny.


Dorośli natomiast do muzycznego spotkania są zaproszeni w ramach cyklu Akademia w Pałacu. O 16.00 będzie można wysłuchać utworów Beethovena, Haydna, Schuberta i Mozart, granych na skrzypce, wiolonczelę, fortepian. Interpretacje dzieł wykonają dla nas muzycy, wywodzący się z Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego: Joanna Otmianowska-Siarkiewicz, Anna Jurgawka oraz Bolesław Siarkiewicz. Wstęp 12 zł.

Trzecią propozycją są Ostromeckie rozmowy psychologiczne na ważne tematy. Tym razem psycholog Grzegorza Wałęsa o 17.30 podejmie rozmowę z doświadczonym homeopatą doktorem Tomaszem Kokoszczyńskim, by porozmawiać na temat naszej kondycji jesienią, która wyjątkowo sprzyja przeziębieniom i innym zdrowotnym uciążliwościom. Wstęp wolny.